Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
Szukaj Ogłoszeń
<< Pokaż wszystkie
Geotour, wycieczka - W służbie jej królewskiej mości - Wielka Brytania już od 3 527 zł
Kategoria: Turystyka / Wycieczki i obozy /
Dodane: 29/05/2020 11:38:49
miesiąc temu
W programie: Anglia, Walia i Szkocja - Miasto Williama Szekspira - Stradford upon Avon • magia Harrego Pottera - Alnwick Castle • Średniowieczny York • Edynburg - stolica królestwa ze słynnym zamkiem na skale • Liverpool - miasto Beatlesów • Prawdziwy ser Cheddar tylko w Cheddar • Eden Project - zielone serce Kornwalii • tajemnica Stonehenge • Londyn - najciekawsza metropolia Świata


Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy dla wygodnych. Przejazd przez Niemcy, Holandię, do Belgii. Zakwaterowanie i nocleg w okolicach Dortmund - Antwerpia. (trasa od granic Polski ok. 800 km)
Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Francji. Przeprawa Eurotunelem lub promem do Wielkiej Brytanii. Przejazd do Londynu. Spacer po centrum m. in. Trafalgar Square, Piccadilly Circus, China Town. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Londynu. (Trasa ok. 500 km.)
Dzień 3

Po śniadaniu przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Następnie zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Tower of London - wspaniałej, średniowiecznej twierdzy, która wraz ze Skarbcem Królewskim stanowi jeden z najważniejszych zabytków Londynu. W skarbcu znajdują się m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Zobaczymy też słynny most zwodzony - Tower Bridge. Kolejnym punktem programu będzie Opactwo Westminsterskie, jedna z najważniejszych świątyń anglikańskich oraz miejsce koronacji i pochówków królów Anglii. Przejazd do Kensigton Palace - ulubionej rezydencji panujących monarchów królewskich od XVII w. Kensington Palace było oficjalną siedzibą księżnej Diany, aż do jej śmierci, obecnie zamieszkane jest przez księcia Williama i księżną Kate. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 4

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Stradford upon Avon- miasta Williama Szekspira. Spacer śladami wielkiego dramaturga, m.in. zobaczymy dom, w którym się urodził i kościół św. Trójcy, który jest miejscem pochówku pisarza i jego rodziny. Wizyta w Warwick Castle – imponującym średniowiecznym zamku, malowniczo położonym na wzgórzu. Przejazd do hotelu w okolicach Leeds, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350 km)
Dzień 5

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do miasta York. Zobaczymy przede wszystkim jedną z największych katedr gotyckich w Północnej Europie – York Minister. Znajduje się w niej ogromny, zabytkowy witraż przedstawiający sceny z Księgi Rodzaju i Apokalipsy Św. Jana. Następnie spacer po najlepiej zachowanej, średniowiecznej ulicy Shambles. Przejazd do Zamku Alnwick, drugiego po Windsorze, największego zamku w Wielkiej Brytanii, który służył jako plan zdjęciowy dla wielu filmów, w tym wszystkich części Harrego Pottera. Przejazd do hotelu w okolicach Melrose, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 340 km)
Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Edynburga, będącego stolicą Szkocji od XV w, którego średniowieczne Stare Miasto i georgiańskie Nowe Miasto zostały włączone na listę dziedzictwa UNESCO. Spacer po mieście: Royal Mile (główna ulica starego miasta) łącząca pałac Hollyroodhouse (oficjalna rezydencja brytyjskich monarchów w Szkocji) z zamkiem Edinburgh Castle (insygnia królewskie i Kamień Przeznaczenia), katedra St. Giles, ulice Cowgate i Grassmarket, George Street i Princess Street, imponujące budynki Register House oraz Royal Bank of Scotland. Wizyta w zamku edynburskim. Przejazd w okolice Edynburga i wizyta w Rosslyn Chapel – XV wiecznej kaplicy, znanej ze wspaniałych kamiennych zdobień. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Edynburga i nocleg. (Trasa ok. 80 km)
Dzień 7

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Chester na zwiedzanie katedry. Jej historia sięga czasów rzymskich, a w jej wnętrzach znajduje się wiele skarbów i eksponatów, które liczą ponad 1000 lat. W tym budynku reprezentowane są wszystkie główne style angielskiej architektury średniowiecznej. Przejazd do Liverpool, krótki spacer nad rzeką Mersey po Dokach Alberta, które są wspaniałym przykładem dawnej zabudowy portowej, dzięki czemu zostały wpisane na listę UNESCO. Wizyta w Domu Beatlesów. Zakwaterowanie i nocleg w okolicach Liverpool. (Trasa ok. 400 km)
Dzień 8

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Walii. Wizyta w Cheddar. To małe miasteczko zachwyca przede wszystkim swoim położeniem w ogromnym, wapiennym wąwozie. Wizyta w kompleksie jaskiń Cheddar Caves and Gorge. W jednej z grot znaleziono najstarszy ludzki szkielet w Wielkiej Brytanii liczący ponad 9000 lat. Dla turystów udostępniono dwie ścieżki zwiedzania. Z tej miejscowości pochodzi także jeden z najsłynniejszych serów na świecie – Cheddar, który można zakupić w jednym z licznych sklepów. Następnie przejedziemy do stolicy Walii Cardiff, gdzie proponujemy spacer po walijskiej dzielnicy rządowej z imponującym budynkiem Parlamentu. Zakwaterowanie i nocleg w pobliżu miasta Cardiff lub Cheddar. (Trasa ok. 320 km)
Dzień 9

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd przez Kornwalię do jednego z największych parków botanicznych w Europie – Eden Project. W miejscu starego kanionu powstał ogromny kompleks w którym zgromadzono ponad 18 tysięcy gatunków roślin z wielu stref klimatycznych całego Świata . Przejedziemy również przez fragment riwiery angielskiej do Cockington – niewielkiej, ale malowniczej wioski składającej się z kilkunastu starych bajkowych chat. Transfer do hotelu w okolicach Exeter. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 400 km)
Dzień 10

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Stonehenge, gdzie znajdują się tajemnicze, megalityczne kamienne kręgi (UNESCO) i gdzie do tej pory w czasie przesilenia letniego odbywają się zloty neodruidów. Przejazd do Londynu. Wizyta w Galerii Narodowej ze wspaniałą kolekcją malarstwa. Wieczorem spacer po Covent Garden - klimatycznej dzielnicy artystów, cyrkowców i muzyków, jednego z miejsc Londynu najbardziej tętniących życiem. Nocleg w okolicach Londynu. (Trasa ok. 400 km)
Dzień 11

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd komunikacją miejską i dalsze zwiedzanie miasta: Muzeum Brytyjskie będące jednym z największych muzeów historii starożytnej i czas na zakupy na Oxford Street, słynnej ulicy handlowej. Po południu przejazd do Folkestone i przeprawa Eurotunelem do Francji. Nocny przejazd przez Belgię, Holandię i Niemcy, podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km do granic Polski).
Dzień 12

Przyjazd do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 09.00).
Ważne

Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy.


Ceny oraz daty pobytu:
Kwiecień 2017
30.04 - 11.05.2017 (12 dni)
3 732 zł / os.

Promocja 38%

Czerwiec 2017
11.06 - 22.06.2017 (12 dni)
3 681 zł / os.

Promocja 38%

Lipiec 2017
02.07 - 13.07.2017 (12 dni)
3 681 zł / os.

Promocja 38%

16.07 - 27.07.2017 (12 dni)
3 732 zł / os.

Promocja 38%

30.07 - 10.08.2017 (12 dni)
3 732 zł / os.

Promocja 38%

Sierpień 2017
13.08 - 24.08.2017 (12 dni)
3 681 zł / os.

Promocja 38%

Wrzesień 2017
03.09 - 14.09.2017 (12 dni)
3 527 zł / os.

Promocja 38%


Cena za os. dor. na dost. już od 3449 zł
Dopłata za pok. 1 os. od 1450 zł

W przypadku rezerwacji prosimy o kontakt na nasz numer 500556600, bądź na e-mail geotour@geotour.pl.
W celu ustalenia aktualnej ceny, prosimy o kontakt.
Kontakt:
BP Geotour
Telefon:
500556600
Email:

Odsłon: 319
      Zobacz Katalog Toruńskich Wizytówek

TORUŃSKIE OGŁOSZENIA
www.torun.net-ogloszenia.pl
Copyright © 2011

Toruń Ogłoszenia - Drobne , Darmowe Ogłoszenia Toruń i okolice

Ogłoszenia Toruń

 

POLECANE STRONY
Tworzenie stron www | Optyk Dębica