Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
Szukaj Ogłoszeń
<< Pokaż wszystkie
Tokarz cnc - bez j. niemieckiego
Dodane: 3/10/2017 13:22:48
miesiąc temu
Persona-Direktservice GmbH jest niemiecką, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Tokarz cnc (do podstawowej obsługi tokarki cnc)
miejsce pracy: Niemcy (okolice Frankfurtu nad Menem lub Zwickau)

Obowiązki:

• obsługa tokarek CNC przy produkcji seryjnej (bez programowania oraz bez ustawiania)
• wykonywanie pomiarów za pomocą narzędzi pomiarowych
• praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:

• doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC (minimum 6 miesięcy/rok)
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane, ale niewymagane)

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy
• zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
• wynagrodzenie 10,84 Euro brutto/h + dodatki za nadgodziny oraz za godziny nocne
• pracę od poniedziałku do piątku
• długofalową współpracę (praca stała)
• możliwość pracy w nadgodzinach (dla chętnych)
• zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• stałą (bezpłatną) opiekę biura

Wyślij cv na adres mailowy: info@persona-direktservice.pl (w tytule maila wpisz nazwę stanowiska).
Kontakt:
Persona-Direktservice
Telefon:
533105666

Odsłon: 22
      Zobacz Katalog Toruńskich Wizytówek

TORUŃSKIE OGŁOSZENIA
www.torun.net-ogloszenia.pl