Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
Szukaj Ogłoszeń
<< Pokaż wszystkie
Murarz - Niemcy, bezpłatne zakwaterowanie
Dodane: 13/11/2017 14:25:18
tydzień temu
Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Murarz – bezpłatne zakwaterowanie
(Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt, Frankfurt nad Menem, Monachium, okolice Drezna )

Obowiązki:
• obsługiwanie maszyn budowlanych,
• prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw,
• osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
• prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,
• prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów

Wymagania:
• min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
• sumienność, rzetelność w pracy,
• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
• brak nałogów,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy:
• długoterminową, stabilną i legalną pracę,
• bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
• atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
• opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv: info@persona-direktservice.pl. W tytule prosimy podać nazwę stanowiska
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288; 571-255-502 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Kontakt:
Persona
Telefon:
792488288

Odsłon: 19
      Zobacz Katalog Toruńskich Wizytówek

TORUŃSKIE OGŁOSZENIA
www.torun.net-ogloszenia.pl