Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
Szukaj Ogłoszeń
<< Pokaż wszystkie
Kancelaria Prawna Wiesław Witkowski
Kategoria: Usługi / Finanse /
Dodane: 8/09/2017 10:57:58
tydzień temu
Czy poszukujesz profesjonalnej pomocy prawnej? Twoja sytuacja prawna wymaga sprostowania? Nie potrafisz napisać pozwu sądowego?

Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco - to poszukujesz ludzi takich jak my.

Stworzona przez radcę prawnego Wiesława Witkowskiego kancelaria radcy prawnego w Toruniu oferuje porady prawne zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Spersonalizowanie podejście do problemu klienta sprawia, że nasi zleceniodawcy załatwiają swoje sprawy prawne w sposób prosty i szybki. Radca prawny Wiesław Witkowski posiada zaufane grono prawników, których profesjonalne podejście do spraw sądowych doprowadza do ich rozwiązania w sposób, jakiego życzyli sobie pierwotnie klienci.

Dodatkowym atutem jest obsługa w języku angielskim i francuskim.

Kancelaria oferuje szeroki zakres usług z wielu dziedzin prawa. Sprawy najczęściej dotyczą prawa cywilnego, prawa zobowiązań, a także prawa gospodarczego i administracyjnego. Ponadto podejmowane są sprawy powiązane z prawem pracy i ubezpieczeniowym. Radca prawny jest otwarty na nowe problemy, z którymi będzie mógł uporać się wraz z klientami.

Kancelaria posiada elastyczny cennik wynagrodzeń. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, a oferowane koszty są konkurencyjne na toruńskim rynku prawnym.

Co kancelaria może zaoferować przedsiębiorcom?
Jest to zarówno jednorazowe prowadzenie spraw, jak i długotrwała współpraca i opieka prawna nad dobrobytem firmy. Na życzenie klienta reprezentujemy przedsiębiorstwo przed Sądem, czy innymi miejscami użyteczności publicznej.

Czy klient indywidualny, znajdzie tutaj pomoc?
Klient indywidualny jest dla nas bardzo ważny. Jego problemy stają się naszymi. Poświęcamy cały nasz czas i energię, by sprawa, która została nam zlecona została doprowadzona do szczęśliwego końca.

Jeżeli jesteś z Torunia lub okolic i pragniesz poznać w szerszym stopniu naszą ofertę - zapraszamy na ulicę Szeroką 56 w Starym Toruniu.

Ponadto szczegółowy zakres usług przedstawiony jest na stronie internetowej www.kancelariawitkowski.pl
Kontakt:
kancelaria prawna
Telefon:
0 603 682 664
Email:

Odsłon: 10
      Zobacz Katalog Toruńskich Wizytówek

TORUŃSKIE OGŁOSZENIA
www.torun.net-ogloszenia.pl
Copyright © 2011

Toruń Ogłoszenia - Drobne , Darmowe Ogłoszenia Toruń i okolice

Ogłoszenia Toruń

 

POLECANE STRONY
Tworzenie stron www | Optyk Dębica